Recommended Posts

9 hours ago, Pelistitorul Sr. said:

Te rog din suflet sa vorbesti cu George sa-l intrebi de unde avem gm-ul . Si ai sa vezi ce iti va spune . De asemeni , vorbeste si cu Xabi !

Si ce conteaza ca vb cu el?Si fosti dev ai mei vb si cu root dar nu are nici-o importanta asta.Din cate am inteles GM a fost cumparat de la un portughez care l-a facut un mic mai stabil decat cealalta panarama.

Sincer , eu nici nu vad rostul acestei discutii , am facut doar niste precizari . Tu nu te mai umfla ca am aflat noi de RageMP de la tine , ce dreacu , cautai in stanga si-n dreapta pe cineva sa te ajute si acum te lauzi cu developerii tai , usor cocos , calmeaza-te , pana una alta sa-si vada fiecare de farfuria lui ca asa e mai bine . Nu te doare capul cu ce facem noi , tu vezi-ti de ale tale si restul domnilor care se cred la fel de interesanti ca tine . E fix problema noastra cum am facut/ce am facut/ce vom face . Cum le stii tu pe toate , chiar ma mir cum de nu stii si ce vom face peste 3 zile daca tot esti expert in ceea ce facem noi . Tipic romanesc: hai sa dam in unii si altii ca si asa n-avem altceva mai bun de facut . Pace tie !

• Like 1