Jump to content
RAGE Multiplayer Community

[TR-TEXT] Seven Roleplay | AKTİF-ANLIK 160/180 OYUNCU | İlk ve Tek Sunucu!

Recommended Posts

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

_______________________________________________________________________________________________________________________ DISCORD İÇİN TIKLA! TÜRKİYE'NİN EN ORJİNAL VE EN KALİTELİ SİSTEMLERİYL

looks good!!!

Selamlar, Bildiğiniz üzere her Pazar günü düzenli olarak bakım yapmaktayız. Her Pazar günü gerek size sunduğumuz yeni komut ve sistemler gerekse sizin aslında doğrudan görmediğiniz ama dola

Bütün oyuncularımız bizim için çok önemli. Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz! Hepinize bu keyifli roller için teşekkür ederiz. Sunucu içersindeki oyuncularımızla çektiğimiz LSPD oyuncularımıza ithafen aşağıdaki videomuzu size sunarım. İyi eğlenceler, iyi roller!

Haftasonu roller hız kesmeden devam ediyor! Birbirinden renkli tekinlikler için aşağıdaki discord sunucumuza girerek herşeyden haberdar olabilirsin. 140+ kişi ile rol yapmak için kalitenin adresi Seven Roleplay! 

spacer.png

Aynı zamanda Instagram hesabımızı takip etmeyi unutma! 
Instagram: https://www.instagram.com/roleplayseven/
Dıscord: https://discord.gg/k8eZQsm2ud

Hafta sonunu bitirdik, Seven Roleplay'de roller bitmedi! Hız kesmeden eğlenceye devam ediyoruz. Her hafta düzenli olarak içeriklerimizi ürettiğimiz youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın! 

Bu haftanın en güzel rollerinden bir videoyu seslendirmeli olarak sizin için derledik. Aynı zamanda mahkeme rollerimizin karakalem çizimlerini de sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. 

Uzun süredir emek verdiğimiz bu platformda sizleri de aramızda görmek istiyoruz, yapmanız gerekenleri biliyorsunuz. Gelin beraber rol yapalım!

Seslendirme için Lumi'ye karakalem çizimler için de Supphime'e teşekkür ederiz!

spacer.png
spacer.png

Seven Roleplay hız kesmeden rollerine devam ediyor! Birliklerimizin keyifli rol deneyimleri ve yaşananları size her zaman kimseyi zan altında bırakmadan aktarmaya devam edeceğiz. Çünkü emin olmadığımız şeyi hiçbir zaman size aktarmadık ve "duyuru" kanallarımızdan geçmedik. Sonucu da aşağıya bırakmak istiyoruz. Vize ve sınav haftalarına rağmen dünkü oyuncu sayımız...

İyi eğlenceler!

spacer.png

GÜNLÜK DUYURULAR

INSTAGRAM GOLD VIP çekilişimizin kazananı belli oldu! roleplayseven instagram hesabına giderek kazanın kim olduğunu görebilirsiniz, belki şanslı kişi sizsinizdir! Bu sırada instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Hafta sonu Seven Roleplay'de başlar, Seven Roleplay'de biter. Her zaman roleplay deneyimlerinde ilklere imza atan Seven Ailesi bu gece de etkinlik ve rol deneyimiyle fark yaratmaya devam ediyor! Tek yapmanız gereken rol yapmak ve eğlenmek! Üstelik yanında 19.00 - 00.00 arası 2x PAYDAY ve EXP'de var! Keyifli Roller dileriz!

spacer.png

Discord kanalımızdaki #🤡7meme ve #📺ekran-goruntuleri kanallarına gönderi atabilmek için Forum ve Discord hesaplarınızı birbirine bağlamanız gerektiğini biliyor muydunuz? Nasıl mı yaparsınız? Videoda!

https://youtu.be/PdDKEcEV9yc

Kurucumuz Chef'den mesaj var!

Herkese Merhabalar,
Son zamanlarda gündemde olan konuların bir çok kişi farkındadır. Bu konuyla ilgili olarak bir kaç açıklama yapma gereği duydum. Son zamanlarda sessiz kalıyor oluşumun sebebi, tekrardan yurtdışına taşınmış ve hayatımı yeni bir ülkede yeniden kurmaya çalışıyor olmama dayanıyor. Birisinden korktuğum veya çekindiğim yok.

Paylaşılan bilgiler, ortaya çıkan bazı olaylar doğru. Ancak kanıtı olmayan hiçbir iftira doğru değil. Seven Role Play projesini ben kurdum ve burada alınan tüm kararları ben veriyorum. Hiç kimsenin parasını cebinden zorla almadım, 2011 yılından bu yana kurmakta olduğum hiçbir projeden para kazanmadım. 2011 yılından beri bu piyasaya savurduğum paranın hiçbirini bana birisi vermedi, hepsini okul hayatımda harçlıklarımdan, çalışma hayatımda maaşımdan ödedim. Hiç kimse bu olaylardan konuşmazken, benim **bağış** olarak insanlara sağladığım imkanlardan gelen bir kaç yüz TL'nin dedikodusunu neden devlet yolsuzluğu gibi paylaşıyorlar anlamıyorum. Kazandığımız tüm paranın vergisi kesiliyor ve sunucu masraflarına, arta kalan para ekipte grafiker ve video yapımcılarına, ardından kuruculara dağıtılıyor. 2011'den bu yana ilk defa **son dört ayda** para kazandım ve cebime kâr kalan para 2000TL'den fazla değil. Bunun dışında benim aldığım maaşın yanında bu pek bir anlam ifade etmiyor. Neden kimse benim yıllarca ödediğim masraflardan bahsetmiyor? 2019 yılında bu sunucuyu açtığımda **OVH** ile çalışıyorduk ve ben tüm sunucu makinelerimize aylık $230 Amerikan Doları ödedim 6 ay boyunca. Siz sanıyor musunuz ben kazandığım paralar ile zengin oldum veya böyle bir hedefim mi vardı? Bizim 2017'den bu yana yaptığımız yatırımın, sadece sermayenin geri kazanılması bile yıllar alacak bir durum.

Kimsenin parasına muhtaç değilim, yeterince para kazanıyorum ve bir kaç yüz TL'nin fazladan kazanılması beni zengin, sizi fakir yapmıyor. SAMP'ta sunucu sahibi olup kendine araba almış kişilerin yanında benim burada harcadığım emeğin kazancı devede pire.

Rakip GTA V sunucusunun kurucu üyeleri burada oyuncu olarak bulunuyorken "LSPD bünyesinde ERP yapamadıkları" için gidip sunucu açıyorken, Seven çatısında rol yapıp kendisi bu platformu bölmeye çalışan insanlar varken sunucudan kaçıp gitmek için bahane gerçekten bizim **hakkımız olan** paranın kazanılması mı? Eğer böyleyse isteyen bırakabilir. Yıllardır biz çok samimi bir şekilde hizmet verdik oyuncularımıza ve ben bu anlayışı tüm yönetim üyelerine aşıladığımı düşünüyorum. Sorunlarınızla ilgilenecek ve sizi dinleyecek 7/24 birisini bulabilirsiniz.

Konuşması yayınlanan, videosu yayınlanan her şeyde **sadece benim adım** geçmektedir, 2020 yılında sadece **tek bir kişiye** markette olmayan bir ürünü sattım, o da bir ev. Bu kararı kendim aldım ve parasını ben aldım. Bu konudan GL1TCH1337 dahil hiçbir yöneticinin bilgisi yoktu, çünkü sunucunun para hesapları doğrudan bana bağlı. Bu konuyla ilgili olarak **Seven RP adını KARITŞRIMAYIN.** Yapılan hatalar bana ait ve sorumluluk bana ait. Kimseye kazandığım paranın hesabını vermek  zorunda değilim. Sanki vergi kaçıran bir dolandırıcı muamelesi yapmayın, komik oluyorsunuz.

Bu platformu **İktidar - muhalefet** tartışmasına geçirmiş, acınası rakiplerime gülüyorum. Ben hayır kurumu değilim, kendi sunucumun sınırlarında istediğimi yapmakta özgürüm, sizde öylesiniz. Artık Seven projesinin adını saçma duyurularınıza alet etmeyin. Zamanında oyuncu başvurusu için torpil isteyen, ekibe girmek için ricalarda bulunan tipler şimdi karşımıza dikilmiş, komik.

Kurucusu olduğum Seven projesinden, aldığım **şahsi yanlış kararlar** dolayısıyla ayrılıyorum. Seven projesi var olmaya devam edecektir. 2017 yılından bu yana benimle çalışan kemik kadromun artık daha aktif şekilde sizlere hizmet vereceğinden eminim. Ayrıca üzerinde 1 aydır çalıştıkları V2:Future ile alakalı çalışmalarını yakında duyuyor olacaksınız. Oyuncularımız tarafından yanlış bulunan tüm kararlar benim tarafımca alınmıştır, yönetim ekibinde bu konulara yetkisi yeten birisi bulunmuyor, haberleri bile yok. **Altını çizerek tekrar belirtiyorum**, bu olayları insanların cebinden parasını çalmışız gibi yaymak yerine delikanlı olun, **tek bir** mülk satışı dışında **başka hiçbir satış** yapmadım. Onlarca kişiye bir şey satmışız gibi davranmayın, gülünç oluyorsunuz.

Projeye ayırdığım saatlerden söz etmeyeceğim, bu projeyi ben kurdum, ben yönettim. Ancak ekip arkadaşlarıma artık daha fazla zarar vermek istemiyorum. Yaşamakta oluğum yeni ülkede hayatıma devam ediyor olacağım. Seven projesi **kapanmayacaktır** ve sizleri **V2:Future** ile yakında ağırlıyor olacak. Yönetim ekibine, oyunculara teşekkürler.

Sessiz kalışım utancımdan veya korkumdan değil, bugün markete $1.000.000 - 25 7p diye bir üründe koyabilirim, arka kapı 10 7p diye de bir ürün koyabilirim, buna ben karar veririm. Sessiz kalışım yoğunluğuman (+günde 14-16 saate varan mesai) ve sizin çirkefliğinizi izliyor olmamdan kaynaklı. Bu projeyi yıllarca süren çalışma günlerinin ardından bu noktaya getirdim, Türkiye'nin en kalabalık GTA V sunucusu haline getirdim. Benim rekorumu aylarca uğraşsanızda geçemeyeceksiniz. Çünkü bu projeye destek veren tüm oyuncular, kalite farkını biliyor. Lider yöneticilerimin emeğine duyduğum saygıdan dolayı bugünden itibaren projede yer almıyor olacağım. İletişimde kalan herkese teşekkürler.

Beklediğiniz sunucu hype'ı **başlıyor.** Seven Role Play, mevcut yönetim kadrosuyla **V2:Future** olarak sizleri yeni evinde ağırlıyor olacak. Onların duyurularını takip edin. Çünkü bu ekipte isimlerin bir önemi yok, ne yaptıysam Seven için yaptım, kimsenin beni sorgulamaya hakkı yok. Seven bu dönem kapanmamak üzere açıldı, öyle de olacak.

Bu piyasayı bu hale getiren ve gerçek hayatında yer edinemeyip bu piyasada politika, entrika seven herkese akıl diliyorum. Keşke biraz daha olgun olabilseydiniz, belki o zaman gerçek anlamda rakip olarak sizi göz önünde tutabilirdim.

Seven projesinde yer alan herkese başarılar. @GL1TCH1337'nin duyurularını takipte kalın. Bomba gibi geliyorlar, **V2:Future**da başarılar, iyi eğlenceler!
Üzülerek ancak dik başlı bir şekilde herkese son kez iyi roller diliyorum.