Sosochek Posted January 26, 2019 Posted January 26, 2019 при запуске игры вылезает ошибка, кряк установлен
Jack_Savage Posted January 26, 2019 Posted January 26, 2019 (edited) А) RAGE MP не работает на пиратке Б) RAGE MP настолько продвинут что не дает запустить тебе даже лаунчер если у тебя пиратка (либо для тебя запуск игры = запуск лаунчера). С) Впредь кидай хоть что за ошибка, а то тут ведунов нет. Edited January 26, 2019 by Jack_Savage
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now