Va salut dragilor
Pentru unii din noi rage-ul este ca o masina a timpului un fel de samp fara limitari si cu o gama variata de posibilitati caut 2 scripetri si un co-fondator cu resruse finaciare ca si mine de altfel ca sa investim intr-un nou proiect , unul care sa readuca samp-ul la viata doar ca intr-o alta forma (mai moderna) doresc sa deschid un nou proiect de rpg avand in vedere ca nu prea sunt populare pe rage , unul care sa readuca vechiul vibe daca si tu simnti ca mine si vrei sa te implici nu ezista sa ma contactezi o mana de ajutor tot timpul e bine venita
pentru acest proiect sunt in cautare de
/Co-Fondator/
/X2 Scripteri/
/Graphic Designer/
/3D Designer/
/Web Develpoer/
/Web Promoter/
/Discord manager/
Daca crezi ca ai putea da o sansa unui nou proiect care sa ne readuca vechia nostalgie a samp-ului nu ezita sa ne contactati oricine e bine venit
https://discord.gg/JhQ2DR57